Monitoring wizyjny - telewizja przemysłowa

Telewizja dozorowa i przemysłowa, znana także jako monitoring wizyjny czy CCTV, to od wielu lat najskuteczniejsze i najwygodniejsze rozwiązanie do zdalnego monitorowania obiektów. Systemy takie umożliwiają obserwację przy wykorzystaniu kamer wideo, które podłączone są do rejestratorów obrazu. Oferowana przez nas telewizja przemysłowa i dozorowa wykorzystuje nowoczesne urządzenia do rejestracji umożliwiające zdalny podgląd obiektu poprzez sieć lokalną lub internetową.

Obecnie trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie banków, biurowców, fabryk, hal magazynowych czy obiektów użyteczności publicznej bez zainstalowanego monitoringu wizyjnego. Jego obecność podyktowana jest zarówno względami bezpieczeństwa – jako skuteczne narzędzie w powstrzymywaniu aktów kradzieży, wandalizmu lub przemocy, jak i niejednokrotnie koniecznością rejestrowania prawidłowego zachowania pracowników – szczególnie w miejscach o podwyższonym ryzyku wystąpienia nieszczęśliwych wypadków.

cctv

Systemy telewizji przemysłowej coraz częściej instalowane są także w domach jednorodzinnych i mieszkaniach. Pozwalają one zdecydowanie podnieść poziom bezpieczeństwa zarówno samych domowników, jak i mienia.

Montaż systemów wideodomofonowych oraz kamer monitoringu wykonujemy na terenie takich miast jak: Gliwice, Katowice, Ruda Śląska, Zabrze oraz Bytom.

Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie technicznej ochrony mienia sprawia, że obecnie możemy naszym klientom zaoferować najnowocześniejsze systemy wideodomofonowe i kamery monitoringu, które sprawdzą się zarówno budynkach prywatnych, jak i obiektach firmowych.