Monitoring satelitarny pojazdów

Funkcjonalne programy operacyjne to pokłosie dynamicznego rozwoju nawigacji satelitarnej. Oparte na niej techniki pozycjonowania, zwłaszcza systemy zarządzania flotą powszechnie wykorzystuje się w transporcie.


Naszą specjalnością jest lokalizacja pojazdów. Instalujemy GPS do samochodów firmowych, konfigurujemy i wdrażamy zintegrowane oprogramowanie do komputera.

Proponowane przez nas moduły pozwalają na bieżącą analizę położenia na mapie oraz raportowanie wszelkich zmian. Systemy GPS pojazdów umożliwiają ewidencję ich przebiegu oraz obserwację faktycznego zużycia paliwa. Zwiększają również poziom bezpieczeństwa, pozwalając na kontrolę zdefiniowanej trasy i natychmiastowe stwierdzenie jej opuszczenia. Instalacja GPS do samochodu firmowego, kontrolującego wskazany obszar i alarmującego o zmianach, zmniejsza ryzyko kradzieży. Nasze moduły pozwalają obniżyć koszty operacyjne, zwiększyć efektywność systemów zarządzania flotą, a jednocześnie oszczędzić tak cenny czas pracy.

Oferujemy różne typy urządzeń lokalizujących:

URZĄDZENIA FLOTIS - to system lokalizacji i monitorowania floty firmowej w czasie rzeczywistym. Informacja o aktualnej pozycji auta jest prezentowana online. Lokalizator Flotis umożliwiają efektywne zarządzanie pracą i pozwala na stałą kontrolę realizacji zadań powierzonych kierowcom.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą:

Flotis - lokalizator - Nowoczesne urządzenie do monitoringu GPS pojazdów, przeznaczone do montażu ukrytego (oferta tylko dla klienta biznesowego).

YANOSIK ALERT - Ostrzegający pilot do aplikacji - poinformuje zawsze o zdarzeniu na drodze, a Państwo zachowacie koncentrację i skupicie się na jeździe. Łatwy w obsłudze, bezprzewodowy a jego montaż zajmuje zaledwie kilka sekund.